W ramach doskonale znanego wrocławianom cyklu Wieczory Czesławowe, który od kilkunastu lat regularnie gości w kościele św. Wojciecha, odbędzie się jubileuszowy koncert zespołu Jerycho – jednej z najbardziej cenionych grup muzyki dawnej w Polsce.
800 lat Dominikanie Wrocław
Dyskusja połączyła trzy różne perspektywy: duchową, filozoficzną i psychologiczną, ukazując szczęście jako złożone doświadczenie, którego nie da się sprowadzić do prostych technik czy porad.
Zagrają młodzi organiści: studenci wrocławskiej Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego, uczniowie wrocławskich szkół muzycznych (PSM II st. Im. R. Bukowskiego, OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego) oraz słuchacze Metropolitarnego Studium Organistowskiego we Wrocławiu.