Już w ten czwartek, zapraszamy do Starego Refektarza.
Bądź z nami na bieżąco i zaplanuj swój udział we wspólnym świętowaniu!
Wrocławski klasztor Dominikanów zaprasza do udziału w projekcie dokumentującym powojenne losy naszej wspólnoty. Wraz z grupą studentów poszukujemy osób, które chciałyby podzielić się swoimi wspomnieniami z lat 1950–1990.