Zapraszamy Małych i Dużych na kolejną odsłonę naszego jubileuszowego cyklu rysunkowych opowieści, przygotowanego z okazji 800-lecia obecności dominikanów we Wrocławiu.
Bohater kolejnego odcinka opowieści Ojca Maurycego jest krewnym św. Jacka i patronem naszego miasta. Możecie go codziennie odwiedzić w naszym kościele i poprosić o pomoc. Tak! To opowieść o błogosławionym Czesławie.
Kolorowanki będzie można odebrać w niedzielę, 10 sierpnia, w zakrystii. Można je również pobrać ze strony: 800wro.dominikanie.pl/ojciec-maurycy/
Do zobaczenia w niedzielę!
——-
O autorce: Magdalena Pająk, kocha tworzyć, ilustrować, wyplatać wianki, dekorować dom, nauczać języków obcych. Tworzy ciepłe, bliskie, narracyjne i dziecięce ilustracje w stylu naiwnym. Świat jej ilustracji jest bezpieczny, empatyczny, ciepły. Próbuje stawać się dzieckiem. Jest wdzięczna Bogu za to, że może podzielić się swoimi talentami.