Zachęcamy państwa do nabycia płyty Bartosza Patryka Rzymana „Przez wszystko do mnie przemawiałeś – Panie!”,w księgarni „Domini Canes”, która mieści się przy naszym kościele.

Jest to cegiełka, której ofiara przeznaczona jest na remont organów w naszym kościele. Więcej informacji w księgarni. Można również wesprzeć remont dowolnym przelewem na konto klasztoru.

„Jest to publikacja będąca korespondencją trzech elementów sztuki:
– muzyki, wykonanej w szczególny, emocjonalny i doskonały technicznie sposób przez Bartosza Patryka Rzymana
– malarstwa, spod subtelnego pędzla wrocławskiej artystki, Ałły Laskowskiej
– organów, będących dziełem wszechstronnym, wybudowanym przez firmę J. Cynara w kościele św. Wojciecha we Wroclawiu, instrument doskonale nadający się do muzyki współczesnej.
Dzięki połączeniu tych trzech czynników, płyta „Przez wszystko do mnie przemawiałeś – Panie!” jest doskonałą pozycją dla każdego, kto pragnie zwolnić tempo codziennego życia i zanurzyć się w pięknie harmonicznych uniesień, napięć i transcendentalnych przeżyć.
Wykonawca Bartosz Patryk Rzyman oraz pomysłodawca i wydawca dr Leopold Lewandowski, dedykują płytę zmarłej przed rokiem wybitnej wrocławskiej matematyk profesor Annie Lewandowskiej. Dedykacja wpłynęła na dobór repertuaru, który zmusza słuchacza do refleksji nad własnym życiem ale również wskazuje na Światło i radość Zmartwychwstania.” 
Mobilne Studio Nagrań – Paweł Ożga Studio

Księgarnia „Domini Canes” otwarta w godzinach: pn-pt: 10:00-19:00 oraz sob. 10:00-15:00