1. Wspólnie z fundacją „Maria i Marta – współczesna sztuka chrześcijańska” zapraszamy do oglądania wystawy fotografii Laury Makabresku (Kamili Kansy) inspirowanych pismami i duchowością Edyty Stein – św. Teresy Benedykty od Krzyża, zatytułowanej „Ciemno płonie”. Wystawę będzie można oglądać w naszym kościele do 17 grudnia. Wystawa prezentowana jest w transepcie kościoła – przed wejściem do kaplicy akademickiej.

2. Spotkanie Dominikańskiej Formacji Dorosłych w najbliższy piątek – wyjątkowo o godz. 19:30 – czytamy i studiujemy kolejny fragment ewangelii wg św. Mateusza (Mt 9, 14-25) – spotkanie prowadzi br. Andrzej Kuśmierski.

3. W poniedziałek 28 listopada Duszpasterstwo Akademickie „Dominik” zaprasza na kolejne spotkanie otwarte z cyklu OPen. Naszym gościem będzie tym razem Tomasz Budzyński wokalista, malarz i poeta związany między innymi z zespołami „Armia” i „2Tm2,3”. Spotkanie zatytułowane „Miłość i wiara w świecie roc-ka i malarstwa” odbędzie się w sali głównej duszpasterstwa o godzinie 19:00.

4. Za tydzień rozpoczynamy okres Adwentu i tym samym nowy rok liturgiczny. W dni powszednie Adwentu, od poniedziałku do piątku, zapraszamy Was do naszego kościoła na roraty o godz. 6:00.

5. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność i za wspieranie naszego kościoła i klasztoru. Jak co tydzień, ofiarę można złożyć do skarbony, we wpłatomacie lub u braci stojących przy wyjściu z kościoła.