1. Jak już informowaliśmy br. Łukasz Miśko, dotychczasowy przeor, powróci do Krakowa, by tam kierować Ośrodkiem Liturgicznym. W minionym tygodniu nasza wspólnota przeprowadziła wybory nowego przeora, a obecnie czekamy na zatwierdzenie tego wyboru. Prosimy o modlitwę za nasz klasztor.

2. We wtorek, 26. kwietnia, będziemy obchodzić Uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski i naszego kościoła. Zapraszamy Was na nieszpory o godz. 18.30 oraz eucharystię o godz. 19.00. Przypominamy o możliwości odpustu.

3. Duszpasterstwo Akademickie „Dominik” zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „OPen”. Naszym gościem będzie Jerzy Kichler – były przewodniczący Gminy Wyznaniowej Żydowskiej we Wrocławiu, autor przewodnika po żydowskim Wrocławiu, jeden z najważniejszych działaczy społeczności żydowskiej, inicjator Dzielnicy Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań, zaangażowany w dialog ekumeniczny. Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 25. kwietnia o 19.00 w Sali Głównej DA.

4. Narzeczonych zapraszamy na kolejną edycję katechez przedmałżeńskich w formacie „Wieczorów dla zakochanych”. Edycja rozpocznie się 4. maja. Szczegóły i zapisy na stronie internetowej klasztoru.

5. Serdecznie zapraszamy na pierwszą pielgrzymkę organizowaną przez naszą Szkołę Bł. Czesława oraz duszpasterstwa dorosłych działające przy naszym klasztorze. „Nie tylko święte miejsca – pielgrzymka do Izraela”. W planie, oprócz miejsc świętych, mamy także zabytki historii starożytnego Izraela. Pielgrzymka odbędzie się od 2. do 9. sierpnia (8 pełnych dni), pozostało ok 20 wolnych miejsc. Cały plan, koszty, wszystkie szczegóły oraz możliwość zapisu na stronie klasztoru.

6. Zapraszamy Was, jeszcze dziś, do naszego kościoła na uroczyste nieszpory kończące Oktawę Wielkanocy o godz. 18.00.