W zakrystii dostępne są opłatki wigilijne oraz świece Caritas.

Jutro, 13 grudnia, zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00, a po niej na nabożeństwo fatimskie.

Z racji na utrzymujący się wysoki wskaźnik zachorowań w naszym mieście przypominamy o możliwości duchowej łączności z liturgią Kościoła przez transmisje. Na kanale YouTube wrocławskich dominikanów transmitujemy następujące Msze święte: w niedziele i uroczystości o godz. 10.30, 12.00, oraz – od dzisiaj – 21.30, zaś w dni powszednie: roraty o godz. 6.00 oraz Mszę konwentualną o godz. 12.00.

W miniony weekend młodzież z Dominikańskiego Duszpasterstwa „Piętrobus” zebrała ponad 600 par skarpet. Zostaną one przekazane osobom w kryzysie bezdomności za pośrednictwem wolontariuszy „Zupy na Wolności”. Bardzo Wam dziękujemy za udział w tej dorocznej akcji.

Dziękujemy również za wszelkie wsparcie naszego kościoła i klasztoru. Jak zawsze, tak również dzisiaj można złożyć ofiarę na tacę przy wpłatomacie oraz u braci stojących przy wyjściu z kościoła. W szczególny sposób chcemy wyrazić wdzięczność za Waszą ofiarność podczas kwesty remontowej w zeszłą niedzielę. Na nowy system antywłamaniowy dla naszego kościoła zebraliśmy 14.540 zł. Bardzo Wam dziękujemy.