W Adwencie zapraszamy na Msze św. roratnie, które będziemy celebrować codziennie z wyjątkiem niedziel o godz. 6.00. Roraty będą również transmitowane na kanale YouTube naszego klasztoru.

Od jutra w dni powszednie zapraszamy Was również do wspólnej modlitwy liturgią godzin w naszym kościele. Modlitwa wieczorna, tzw. nieszpory, będzie celebrowana przez braci dominikanów o godz. 18.30. Każdy z Was może dołączyć: nieszpory trwają zaledwie 15-20 minut, a ich tekst można znaleźć w darmowej aplikacji.

W najbliższą sobotę, 4 grudnia, zapraszamy Was do udziału w adwentowym Nabożeństwie Dziewięciu Czytań w naszym kościele. Podczas modlitwy będziemy słuchać biblijnych fragmentów zapowiadających przyjście Mesjasza, śpiewać adwentowe hymny i chorały, a także wysłuchamy adwentowego repertuaru organowego i improwizacji w wykonaniu naszego organisty, p. Tomasza Głuchowskiego, oraz organisty parafii ewangelicko-augsburskiej p.w. św. Krzysztofa, p. Tomasza Kmity-Skarsgårda. Początek o godz. 20.00.

Młodzież z Dominikańskiego Duszpasterstwa „Piętrobus” prosi wszystkich chodzących do naszego kościoła o wsparcie piętrobusowej akcji Skarpetki od św. Mikołaja. W najbliższą niedzielę, 5 grudnia, młodzież po każdej mszy będzie zbierać przy wejściu do kościoła NOWE skarpetki (w dowolnej ilości) od numeru 39 wzwyż dla osób dotkniętych kryzysem bezdomności przebywających we Wrocławiu. Zapraszamy do wsparcia tej akcji.

Serdecznie Wam dziękujemy za wszelkie ofiary na utrzymanie naszego kościoła i klasztoru. Dzisiejszą ofiarę można będzie złożyć we wpłatomacie lub u braci przy wyjściu z kościoła. Już dzisiaj chcemy Was poinformować, że w przyszłą niedzielę, 5 grudnia, przeprowadzimy comiesięczną kwestę na fundusz remontowy, tym razem na instalację nowego systemu antywłamaniowego. Aktualnie funkcjonujący system ma ponad 20 lat i lada dzień może zawieść. Dziękujemy za Waszą hojność.