• W dniu dzisiejszym, ojciec Wojciech Delik, po upływie drugiej kadencji, kończy posługę przeora naszego konwentu. W związku z tym, w najbliższych dniach, nasza wspólnota przystąpi do wyboru nowego przeora. Na ten czas wspólnego decydowania polecamy się Waszej modlitewnej pamięci.

 

  • Serdecznie zapraszamy do wsparcia inicjatywy Zupy na Wolności, wolontariuszy którzy na co dzień pracują z osobami dotkniętymi kryzysem bezdomności we Wrocławiu. Obecnie bardzo potrzebna jest  NOWA (nieużywana) odzież męska: skarpetki, bielizna, koszulki w rozmiarach M, L, XL. Zbiórka prowadzona będzie w kościele przy zakrystii od niedzieli Miłosierdzia Bożego tj. 11.04.2021 do środy 14.04.2021. Zakupioną bieliznę, skarpetki i koszulki można również przesłać bezpośrednio do wolontariuszy Zupy na Wolności  (do paczkomatu lub kurierem) – dane do wysyłki znajdują się na naszej stronie internetowej

 

  • Wszystkim modlącym się w naszym kościele, przyjaciołom i dobroczyńcom, życzymy radości nowego życia, na nowo odkrytego w Zmartwychwstałym Panu.