W następną niedzielę przeprowadzimy zbiórkę odzieży zimowej dla mężczyzn. Odzież trafi do wrocławskich noclegowni, pomagającym osobom w kryzysie bezdomności. Ze względu na restrykcje sanitarne, zapotrzebowanie jest większe niż zazwyczaj. Wolontariusze z Duszpasterstwa Akademickiego „Dominik” oraz fundacji „Drzwi Otwarte”, będą przed każdą mszą świętą, zbierali kurtki, buty, spodnie, kalesony, swetry, koszulki. Największe zapotrzebowanie jest na kurtki oraz buty. Zbieramy tylko odzież męską, której w tym momencie najbardziej brakuje. Zachęcamy do ofiarności.

 

Przypominamy, że ilość dostępnych miejsc w naszym kościele wynosi tylko 80. Wobec tego pierwszeństwo uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii mają osoby, które telefonicznie lub osobiście w zakrystii zapisały się na liście uczestników.

 

Przypominamy o transmisjach Mszy świętych: w niedziele o godz. 10.30, 12.00, 18.30, 20.00 i 21.30, oraz w dni powszednie o godz. 12.00 i 19.00.

 

Uczestniczący w transmisjach mogą złożyć ofiarę „na tacę” przez Internet, korzystając z linku znajdującego się bezpośrednio na stronie YouTube.