W najbliższy piątek o godz. 19.50 zapraszamy na kolejne spotkanie formacji dorosłych z cyklu „Wiara i sztuka”, zatytułowane: „Jelita, zęby i trzy złote kule, czyli tajemnice ikonografii świętych”, które poprowadzi o. Piotr Oleś. Zainteresowanych, prosimy o przesłanie maila do o. Andrzeja Kuśmierskiego (formularz mailowy na stronie klasztoru) w celu uzyskania linku, gdyż spotkania odbywają się on-line.

Przypominamy, że ilość dostępnych miejsc w naszym kościele wynosi tylko 80. Wobec tego pierwszeństwo uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii mają osoby, które telefonicznie lub osobiście w zakrystii zapisały się na liście uczestników.

W związku z tak dużymi ograniczeniami zwiększamy ilość transmisji Mszy świętych. Transmitujemy obecnie niedzielne Msze święte o godz. 10.30, 12.00, 18.30, 20.00 i 21.30, zaś w dni powszednie  Msze św. o godz. 12.00 i 19.00.

W tym trudnym czasie woluntariusze duszpasterstwa dorosłych pragną przyjść z pomocą osobom starszym i samotnym. Oferują pomoc przy zrobieniu zakupów, zawiezieniu do przychodni, zrealizowaniu recepty czy w innych sprawach potrzebnych do normalnego funkcjonowania. Oferują też pomoc osobom objętym kwarantanną poprzez bezkontaktowe dostarczanie zakupów, medykamentów  i innych środków potrzebnych do życia.

Jeżeli ktoś potrzebuje takiej pomocy, lub zna osoby, które takiej pomocy potrzebują, proszony jest o kontakt pod nr telefonu 609 658 801 (Ania).