Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie –  w najbliższy piątek, 13 listopada o godz. 17:00.

Zapraszamy na kolejne spotkanie formacji dorosłych. W najbliższy piątek o godz. 19.50 pierwsze spotkanie z cyklu „Psychologia i duchowość”, poprowadzi o. Paweł Adamik. Zainteresowanych, prosimy o przesłanie maila do o. Andrzeja Kuśmierskiego (formularz mailowy na stronie klasztoru) w celu uzyskania linku, gdyż spotkania odbywają się on-line.

Ponieważ po wprowadzeniu kolejnych ograniczeń związanych z rozwojem pandemii ilość dostępnych miejsc w naszym kościele wynosi tylko 80, pierwszeństwo uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii mają osoby, które telefonicznie lub osobiście w zakrystii zapisały się na liście uczestników. Numer telefonu przeznaczonego wyłącznie do rezerwacji znajduje się w gablotach z ogłoszeniami i na stronie internetowej klasztoru. Dzwonić można w godzinach pracy zakrystii, czyli od 7 do 20.

W związku z tak dużymi ograniczeniami przypominamy o transmisjach Mszy świętych z naszego kościoła. Transmitujemy niedzielne Msze święte o godz. 10.30, 12.00, 18.30 i 20.00. W dni powszednie nadal będzie transmitowana Eucharystia o godz. 12.00.