W zakrystii można składać  kartki wypominkowe z imionami naszych bliskich zmarłych. Wypominki przyjmujemy do końca października. Pierwsza Msza św. Roczna z nowego cyklu zostanie odprawiona 2 listopada o godz. 12:00 oraz 17:00. Kolejne Msze św. będą sprawowane w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Przez cały miesiąc listopad, w dni powszednie, po Mszy świętej o godz. 17.00, odmawiać będziemy różaniec w intencji tych zmarłych.

 

W związku z ponownym wprowadzeniem ograniczenia ilości uczestników zgromadzeń liturgicznych, informujemy, że w naszym kościele we Mszy św. może uczestniczyć 330 osób. Jeżeli te ilości będą przekroczone, będziemy zmuszeni do wprowadzenia zapisów telefonicznych na każdą niedzielną Mszę, czego chcielibyśmy uniknąć. Dlatego zachęcamy do uczestnictwa w Mszach o 7.30, 9.00, 10.30 a także o 17.00 i 18.30, które zazwyczaj są mniej liczne. O podejmowanych przez nas krokach będziemy informowali na stronie klasztoru i Facebooku.

 

Ponadto, tradycyjnie przypominamy o zwykłych wyrazach wzajemnej troski, jakimi są zakrywani ust i nosa, dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu.  Osoby starsze, chore oraz odczuwające silny lęk przed zarażeniem zachęcamy do pozostawania w domach.