Zapraszamy na Mszę św. Roczną w poniedziałek o godz. 17:00. Będziemy się modlić za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych. Po Mszy św. różaniec za zmarłych.

Od dzisiejszej niedzieli powracamy do odprawiania niedzielnej Mszy św. o godz. 17.00.

Miesiąc październik to szczególny czas poświęcony modlitwie różańcowej. Chcemy zaprosić do wspólnej modlitwy prowadzonej w tym okresie przez świeckich dominikanów i dominikanki. Towarzyszyć nam będą rozważania Pawła VI z Adhortacji „O Kulcie Maryjnym” oraz Jana Pawła II z „Listu o różańcu” – różaniec odmawiamy w dni robocze po Mszy św. o godz. 17.00 przed obrazem Matki Bożej Podkamieńskiej.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie formacyjne dla dorosłych, które łączy w sobie różne działające do tej pory grupy duszpasterskie. Spotykać się będziemy w piątki,  w kościele, na Mszy św. o godz. 19 połączonej z krótką adoracją, a później zapraszamy na spotkania. Będą się one odbywały w cyklach: „Biblia i teologia”, „Wiara i sztuka” oraz „Psychologia i duchowość”. Zapraszamy na pierwsze spotkanie
z cyklu „Biblia i teologia”, które rozpocznie wspólna lekturę i komentarz do Ewangelii według św. Mateusza – w najbliższy piątek o godz. 19.00 (spotkanie ok godz. 19.45) w starym refektarzu. Obowiązkowe maseczki.

Można już składać w zakrystii kartki wypominkowe z imionami naszych bliskich zmarłych. Wypominki przyjmujemy do końca października. Pierwsza Msza św. Roczna z nowego cyklu zostanie odprawiona 2 listopada o godz. 12:00 oraz 17:00. Kolejne Msze św. będą sprawowane w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Przez cały miesiąc listopad, w dni powszednie, po Mszy świętej o godz. 17.00, odmawiać będziemy różaniec w intencji tych zmarłych.