Przypominamy, że w związku z ograniczoną ilością miejsc w kościele,  pierwszeństwo uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii mają osoby, które telefonicznie lub osobiście w zakrystii zapisały się na liście uczestników. Numer telefonu i inne szczegóły na naszej stronie internetowej.

Trwa formowanie grupy katechumenatu, czyli osób dorosłych pragnących rozpocząć przygotowanie do chrztu. Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej naszego klasztoru: wroclaw.dominikanie.pl, w zakładce „Sakramenty”.

Z inicjatywy Ojca Świętego Franciszka Papieska Rada ds. Dialogu Międzyreligijnego skierowała do Przewodniczących Episkopatów całego świata prośbę, aby czwartek 14 maja br. uczynić dniem modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii koronawirusa. Konferencja Episkopatu Polski prosi nas, abyśmy odpowiedzieli na apel Papieża.

Papież Franciszek, zachęca także wszystkich wiernych do wspólnej modlitwy różańcowej w gronie rodzinnym, w miesiącu maju. W związku z tym, przypominamy o codziennej transmisji Różańca, na naszym kanale YouTube,
o 20.30.

Codziennie transmitujemy także Mszę świętą o godz. 12.00 i Koronkę do Bożego Miłosierdzia o 15.00.