W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. Roczną o godz. 17:00. Będziemy się modlić za zmarłych poleconych naszym modlitwom na kartkach wypominkowych. Po mszy św. różaniec za zmarłych.

Wspólnota „Galilea” zaprasza do modlitwy w trakcie Mszy św. z nabożeństwem o uzdrowienie, która odbędzie się w czwartek 5 marca o godzinie 19.00.

Zapraszamy do wyruszenia w Drogę Krzyżową ze śpiewem „Boska Dobroci” zakończoną Kantykiem św. Katarzyny Ricci którą poprowadzi Dominikańskie Duszpasterstwo Młodzieży „Piętrobus” – w piątek 6 marca o godz. 19:45.

 

Wydawnictwo „W drodze” oraz ojciec Maciej Zięba OP zapraszają na spotkanie z Rowanem Williamsem, emerytowanym arcybiskupem Canterbury, prymasem całej Anglii, lordem duchownym w Izbie Lordów, byłym profesorem teologii w Cambridge oraz autorem licznych książek, m.in. „Wiara na areopagu”.

Wydarzenie zatytułowane „Kto jest moim bliźnim?” odbędzie się w niedzielę 8 marca br. o godz. 17.00 w Starym refektarzu.

To wyjątkowa okazja do spotkania ekumenicznego z najważniejszym intelektualistą Kościoła anglikańskiego. Zapraszamy serdecznie!

Zapraszamy na tradycyjne Nabożeństwa Wielkopostne: w piątki Droga Krzyżowa po Mszy Św. o godz. 17.00, w każdą niedzielę o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Ekstremalna Droga Krzyżowa w rejonie Wrocław-Dominikanie w tym roku przypada na piątek 27 marca. Zaczynamy Mszą świętą o godzinie 19:00. Zapisy od 6.03 na stronie edk.org.pl. Informacje na plakacie, w gablocie kościoła.”