Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie –  w najbliższy poniedziałek, 13 stycznia o godz. 17:00.

Duszpasterstwo Akademickie „Dominik” zaprasza na spotkanie otwarte z cyklu OPen. Tym razem spotkanie poprowadzą studenci historii, którzy chcą podzielić się swoimi poszukiwaniami na temat historii wrocławskich dominikanów, oraz Duszpasterstwa Akademickiego „Dominik”, które już od prawie 50-ciu lat działa przy klasztorze. Serdecznie zapraszamy do sali głównej DA w środę o godz. 18:00.

Rozpoczynamy kolejny kurs przygotowania do sakramentu bierzmowania dla dorosłych (ukończone 19 lat). Pierwsze zajęcia odbędą się 4 lutego (we wtorek) o godz. 19:00. Pełne informacje na stronie www klasztoru w zakładce „Sakramenty”. Możliwość zapisu jedynie poprzez załączony formularz. 

Młodzież z Dominikańskiego Duszpasterstwa Młodzieży  „Piętrobus” zebrała około 900 par nowych par skarpet. Całość przekazali organizatorom akcji „Zupa na Wolności”, a oni rozdali je w ubiegłą niedzielę osobom potrzebującym na placu Wolności. Dziękujemy Państwu za włączenie się w akcję „Skarpetki od św. Mikołaja” dla osób dotkniętych kryzysem bezdomności.