We wtorek, 30 kwietnia, obchodzimy, przeniesioną z Oktawy Wielkanocy, uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i patrona naszego kościoła.

W piątek 3 maja obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki Polski. Porządek Mszy św. i spowiedzi jak w dni powszednie.

Duszpasterstwo Akademickie „Dominik” organizuje kolejną edycję Kawiarenki. Odbędzie się ona za dwa tygodnie – 12 maja. Kawiarenka będzie połączona z kiermaszem książek. Jeśli ktoś ma na półkach książki (nie tylko o tematyce religijnej), którymi chciałby wesprzeć akcję, prosimy o przyniesienie ich do zakrystii w następną niedzielę, lub do duszpasterstwa – do piątku 10 maja. Więcej informacji o akcji już wkrótce.

Przypominamy, że trwa formowanie grupy katechumenatu, czyli osób dorosłych pragnących rozpocząć przygotowanie do chrztu. Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej naszego klasztoru: wroclaw.dominikanie.pl, w zakładce „Sakramenty”. Przewidywany termin chrztu to Wielkanoc 2020 roku.

W następną niedzielę będziemy kwestować na prace remontowe naszego kościoła. Serdecznie dziękujemy za każdą ofiarę i modlitwę w tej intencji.