W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. Roczną o godz. 17:00. Będziemy się modlić za zmarłych poleconych naszym modlitwom na kartkach wypominkowych. Po mszy św. różaniec za zmarłych.

Wspólnota Galilea zaprasza na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, która odbędzie się w czwartek 4 kwietnia o godz. 19.00.

W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 (czyli około godz. 20:00) duszpasterstwo młodzieży PIĘTROBUS zaprasza na drogę krzyżową ze śpiewem „Boska Dobroci” i kantykiem św. Katarzyny Ricci.

Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu zaprasza na rekolekcje dla pracowników akademickich, które odbędą się w dniach 4-6 kwietnia (czwartek- sobota) o godz. 18.00 w kościele pw. Najświętszego Imienia Jezus czyli tzw. uniwersyteckim. Rekolekcje poprowadzi o. Maciej Zięba OP pod hasłem: „Kościół? Po co?”.

Dominikańskiej Duszpasterstwo Rodzin bł. Czesława zaprasza rodziców z dziećmi na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu.  Spotkamy się sobotę 6 kwietnia o godzinie 15.30 w kaplicy akademickiej naszego kościoła. Tematem katechezy dla dzieci i naszej wspólnej modlitwy będzie: „Pan Jezus, który umiera za nasze grzechy”.

W następną niedzielę będziemy kwestować na prace remontowe naszego kościoła. Serdecznie dziękujemy za każdą ofiarę i modlitwę w tej intencji.