Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie –  w najbliższą środę, 13 marca o godz. 17:00.

W najbliższą niedzielę, na mszach świętych o godz.: 9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 17.00, 18.30 i 21.30, rozpoczną się w naszym kościele rekolekcje dla ogółu wiernych. Potrwają one do środy 20 marca i w dni powszednie głoszone będą
o godz. 12.00 i 19.00. Rekolekcje poprowadzi ks. Kacper Radzki, Rektor Metropolitalnego Seminarium Duchownego we Wrocławiu

Za tydzień, w niedzielę 17 marca, odbędzie się czternasta Wrocławska Niedziela Hospicyjna. Jest to wspólne przedsięwzięcie wrocławskich instytucji zajmujących się ludźmi dorosłymi, umierającymi na raka. Z tej okazji pod wrocławskimi kościołami, w tym także przed naszym, odbędzie się kwesta, która w całości zostanie przekazana na potrzeby tych chorych. Wszystkie osoby organizujące Wrocławską Niedzielę Hospicyjną pracują społecznie. 

Duszpasterstwo Rodzin bł. Czesława zaprasza wszystkich zainteresowanych na dalsze, wspólne czytanie i studiowanie Pisma Świętego. Nasze najbliższe spotkanie „Kręgu Biblijnego” odbędzie się w sobotę 16 marca. Już teraz zarezerwujcie sobie czas, zaproście zaprzyjaźnione rodziny. Pamiętajcie wziąć ze sobą Pismo Święte. Opieka dla dzieci zapewniona.

Dominikański Ośrodek Liturgiczny zaprasza do Krakowa na dwie sesje warsztatowe w połowie marca ze słynnymi francuskimi muzykami: weekendową z Marcelem Peresem oraz sobotnią z Jean-Etienne’em Longiannim (Landżianim). Obowiązuję wcześniejsze zapisy. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy na stronie www.liturgia.dominikanie.pl.