W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. Roczną o godz. 17:00. Będziemy się modlić za zmarłych poleconych naszym modlitwom na kartkach wypominkowych. Po mszy św. różaniec za zmarłych.

Wspólnota Galilea zaprasza na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, która odbędzie się w najbliższy czwartek 8 listopada o godz. 19.00.

Dominikańskie Duszpasterstwo Rodzin „Matecznik” zaprasza obecne i przyszłe mamy na spotkanie z panią Magdaleną Janowicz. Spotkamy się  w najbliższy czwartek 8 listopada o godz. 10:00 w sali duszpasterskiej „Pacyfik”.

Pani Magdalena Janowicz jest bardzo doświadczoną i znaną doulą. Doula, to odpowiednio  wykształcona i doświadczona – również przez swoje macierzyństwo – kobieta, zapewniająca ciągłe, niemedyczne, fizyczne, emocjonalne i informacyjne wsparcie dla matki i rodziny na czas ciąży, porodu i po porodzie.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich kobiet. Na spotkanie można przyjść z dziećmi. Serdecznie zapraszamy.

Dominikańskiej Duszpasterstwo Rodzin zaprasza rodziców z dziećmi na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu. Spotkamy się sobotę 10 listopada o godz. 15:00 w kaplicy akademickiej naszego kościoła. Tematem katechezy dla dzieci będzie: „Każdy z nas może być świętym”.`

Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne serdecznie zaprasza na Adwentowe Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne + Rekolekcje w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2018 r. przy klasztorze oo. franciszkanów przy ul. Kruczej oraz w LO nr VII we Wrocławiu.  Warsztaty skierowane są do schól i chórów młodzieżowych, studenckich i parafialnych oraz osób śpiewających indywidualnie. Więcej informacji i zapisy na stronie www.warsztaty.wlsw.pl.