W czwartek 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych.  W tym dniu dziękujemy Bogu za wszystkich, którzy osiągnęli już chwałę nieba. Następnego dnia, 2 listopada  – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – modlimy się za wszystkich wierzących w Chrystusa, którzy odeszli już z tego świata, a teraz przebywają w czyśćcu.
W uroczystość Wszystkich Świętych porządek Mszy Świętych jak w niedzielę.

W zakrystii można jeszcze składać kartki wypominkowe z imionami naszych bliskich zmarłych. Pierwsza Msza św. Roczna z nowego cyklu zostanie odprawiona 2 listopada o godz. 12:00 oraz 17:00. Kolejne Msze św. będą sprawowane w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Przez cały miesiąc listopad, w dni powszednie, po mszy świętej o godz. 17.00, odmawiać będziemy różaniec w intencji tych zmarłych.

Mijają trzy lata od śmierci Ani z Duszpasterstwa Rodzin. Kiedy chorowała, wrocławianie zorganizowali akcję zachęcającą do wpisania się do bazy dawców szpiku. Powstało wtedy  marzenie, aby w akcji wzięło udział 10 tys. osób. Statystycznie 5 procent z tej liczby mogło w przyszłości zostać dawcami szpiku. W rocznicę śmierci Ani, zapraszamy na Mszę św. w jej intencji. Zostanie ona odprawiona w dniu 3 listopada o godzinie 15.30, w kaplicy akademickiej naszego kościoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne serdecznie zaprasza na Adwentowe Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne + Rekolekcje w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2018 r. przy klasztorze oo. franciszkanów przy ul. Kruczej oraz w LO nr VII we Wrocławiu.  Warsztaty skierowane są do schól i chórów młodzieżowych, studenckich i parafialnych oraz osób śpiewających indywidualnie. Więcej informacji i zapisy na stronie www.warsztaty.wlsw.pl.

W następną niedzielę będziemy kwestować na prace remontowe naszego kościoła. Serdecznie dziękujemy za każdą ofiarę i modlitwę w tej intencji.