Duszpasterstwo Rodzin,  zaprasza także na kolejne spotkanie „Matecznika” – Dominikańskiego Duszpasterstwa Mam z małymi dziećmi. Tematem spotkania będzie: „Rola kobiety, jako żony i matki w rodzinie”. Spotkamy się w najbliższy czwartek 18 października o godzinie 11.00, w sali „Pacyfik” naszego klasztoru. Więcej informacji na naszej dominikańskiej stronie internetowej.

Duszpasterstwo Rodzin zaprasza na kolejne spotkanie: „Kręgu biblijnego”. Spotkamy się w najbliższą sobotę 20 października o godzinie 16.00 w sali „Pacyfik” naszego klasztoru.

W zakrystii można składać kartki wypominkowe z imionami naszych bliskich zmarłych. Wypominki przyjmujemy do końca października. Pierwsza Msza św. Roczna z nowego cyklu zostanie odprawiona 2 listopada o godz. 12:00 oraz 17:00. Kolejne Msze św. będą sprawowane w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Przez cały miesiąc listopad, w dni powszednie, po mszy świętej
o godz. 17.00, odmawiać będziemy różaniec w intencji tych zmarłych.

Dziś przed wszystkim kościołami w Polsce trwa, związana z obchodzonym
w dniu dzisiejszym „Dniem papieskim”, zbiórka pieniędzy na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Fundacja od 17 lat prowadzi program stypendialny wyrównujący szanse edukacyjne młodzieży, pochodzącej z małych miejscowości.