W dni powszednie miesiąca października, po Mszy świętej o godzinie 17.00, zapraszamy na nabożeństwo różańcowe przed cudownym obrazem Matki Bożej Podkamieńskiej. Podczas nabożeństw, w krótkich homiliach, komentować będziemy „Kazanie na Górze”.

Wspólnota Galilea zaprasza na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie w pierwsze czwartki miesiąc. Rozpoczynamy w najbliższy czwartek  o godz. 19.00.

Dominikańskiej Duszpasterstwo Rodzin zaprasza rodziców z dziećmi na wspólną adorację Najśw. Sakramentu. Spotkamy się sobotę 06.10 o godz. 15:00 w kaplicy akademickiej naszego kościoła. Katecheza dla dzieci: „Tajemnice różańca na stronach Pisma św.”

W najbliższą sobotę, 6.10, rozpoczynamy zajęcia Filozoficzno-Teologicznej Szkoły Bł. Czesława. Wykłady rozpocznie dr Paweł Krupa OP: „Bóg w myśli św. Tomasza z Akwinu”. Można się jeszcze zapisać, korzystając z formularza na stronie klasztoru.

W październiku rozpocznie się kolejna edycja „Wieczorów dla zakochanych.” Więcej informacji i zapisy na naszej dominikańskiej stronie internetowej.

W zakrystii można już składać kartki wypominkowe z imionami naszych zmarłych. Wypominki przyjmujemy do końca października. Pierwsza Msza św. Roczna zostanie odprawiona 2 listopada o godz. 12.00 i 17.00.  Za poleconych naszej modlitwie zmarłych będziemy się modlić przez cały listopad podczas wspólnego różańca.

W następną niedzielę będziemy kwestować na prace remontowe naszego kościoła. Serdecznie dziękujemy za każdą ofiarę i modlitwę w tej intencji.