Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie –  w najbliższy czwartek, 13 września o godz. 17:00.

Zapraszamy młodzież Szkół Średnich na spotkania duszpasterstwa „Piętrobus” – w każdy piątek o godz. 18:30. Informujemy, że w duszpasterstwie powstała grupa dla 8 klas, która spotykać się będzie w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca. Więcej informacji na Facebooku oraz u duszpasterza o. Adama Chomy po Mszy św. niedzielnej o godz. 18:30.

Trwają zapisy na kolejny kurs przygotowania do sakramentu bierzmowania dla dorosłych (ukończone 19 lat), który rozpocznie się 25 września a zakończy w lutym 2019 r. Zapisy na stronie internetowej klasztoru.

Pozostało jeszcze trochę wolnych miejsc na zajęcia Filozoficzno-Teologicznej Szkoły Bł. Czesława. Wykłady w tym roku akademickimi wygłoszą: prof. Jan Andrzej Kłoczowski OP („Jedna czy wiele religii – zagadnienia filozofii religii”); dr Paweł Krupa OP („Bóg – człowiek – życie – teologia św. Tomasza z Akwinu”) oraz ks. dr Artur Malina („Jak czytać Pismo św. –  metody hermeneutyki biblijnej”). Uczestnictwo w zajęciach jest płatne. Szczegółowy plan oraz możliwość zapisów na stronie klasztoru w zakładce: „Instytucje”. Ilość miejsc ograniczona.