Informujemy, że w lipcu i sierpniu będzie w naszym kościele obowiązywał letni plan Mszy świętych niedzielnych i spowiedzi w dni powszednie.
Zaczynając od przyszłej niedzieli nie będzie Mszy św. o godz. 17.00. W dni powszednie będziemy spowiadali w godzinach: od 14:00 do 20:00.

Możliwość spowiedzi w godzinach przedpołudniowych (od 6.30 do 13.00) istnieje w katedrze św. Jana Chrzciciela. Tam natomiast odwołany jest latem, z wyjątkiem jednej godziny wieczorem, dyżur popołudniowy.

Informujemy o zmianach w naszej wspólnocie. Opuszczają nas ojciec Norbert Oczkowski i ojciec Krzysztof Lorczyk. Obaj stają się członkami wspólnoty poznańskiej. Przychodzą zaś do naszego klasztoru ojcowie Michał Murzyn z Poznania i Marcin Dyjak, neoprezbiter, z Krakowa. Zostaje też z nami na stałe, pracujący u nas od kilku miesięcy lecz należący formalnie do wspólnoty szczecińskiej, ojciec Adam Choma.
Odchodzącym braciom serdecznie dziękujemy za ich posługę, modlitwę i obecność a przychodzącym życzymy radości w odkrywaniu nowych wyzwańw nowym miejscu posługi. Wszystkich zaś polecamy Waszej modlitwie.

W następną niedzielę będziemy kwestować na prace remontowe naszego kościoła. Serdecznie dziękujemy za każdą ofiarę i modlitwę w tej intencji.