W środę 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu dziękujemy Bogu za wszystkich, którzy osiągnęli już chwałę nieba. Następnego dnia, 2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – modlimy się za wszystkich wierzących w Chrystusa, którzy odeszli już z tego świata, a teraz przebywają w czyśćcu.
W uroczystość Wszystkich Świętych porządek Mszy Świętych jak w niedzielę.

W zakrystii można jeszcze składać kartki wypominkowe z imionami zmarłych, za których będziemy modlić się na różańcu przez cały miesiąc listopad oraz na Mszach św. tzw. Rocznych. Pierwsza Msza św. Roczna z nowego cyklu zostanie odprawiona 2 listopada o godz. 12:00 oraz 17:00. Kolejne Msze św. będą sprawowane w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca.

Duszpasterstwo 3/4 zaprasza na „Bal wszystkich świętych”. Jest to zabawa kostiumowa ku czci naszych świętych patronów połączona z różnymi konkursami. Bal odbędzie się w sobotę 4 listopada o godz. 19.30. Zgłoszenia do
1 listopada włącznie. Informacje szczegółowe znajdują się na plakacie
w gablocie.

Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne serdecznie zaprasza na Adwentowe Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne + Rekolekcje w dniach 1-3 grudnia 2017 r. przy klasztorze oo. franciszkanów przy ul. Kruczej oraz w LO nr VII we Wrocławiu.
Warsztaty skierowane są do schól i chórów młodzieżowych, studenckich
i parafialnych, osób śpiewających indywidualnie oraz do instrumentalistów.
Więcej informacji i zapisy na stronie www.warsztaty.wlsw.pl.

W następną niedzielę będziemy kwestować na nowy system nagłośnienia kościoła Serdecznie dziękujemy za każdą ofiarę i modlitwę w tej intencji.