Zapraszamy na koncert organowy w wykonaniu p. Urszuli Zaleskiej, studentki wrocławskiej Akademii Muzycznej, na Wydziale Edukacji Muzycznej, Chóralistyki
i Muzyki Kościelnej, w klasie organów p. Tomasza Głuchowskiego. W programie utwory Buxtehudego, Bacha, Vierna, Guillmanta. Początek jutro (poniedziałek 16.X) o godz. 20.00.

Osoby dorosłe (ukończone 19 lat), które nie przyjęły jeszcze sakramentu bierzmowania, zapraszamy na kolejne przygotowanie. Spotykamy się
17 października (wtorek) o godz. 19:00. Zapisy poprzez stronę internetową klasztoru.

Parafia Najświętszej Maryi Panny na Piasku zaprasza na Seminarium odnowy wiary w Duchu Świętym. Początek we wtorek 17 października. Szczegóły na plakacie przed kościołem.

Duszpasterstwo rodzin zaprasza rodziców z dziećmi na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu. W ramach adoracji, tematem katechezy dla dzieci będzie: „Razem z Maryją i Aniołami troszczymy się o pokój dla świata”.
Spotkamy się w najbliższą sobotę, 21 października o godzinie 15.00 w kaplicy akademickiej naszego kościoła. Adoracja z katechezą trwa 45 minut. Serdecznie zapraszamy.

Trwa rekrutacja do Wrocławskiego Liturgicznego Studium Wokalnego. Szczegóły i zapisy na stronie www.wlsw.pl.

Można już składać w zakrystii kartki wypominkowe z imionami naszych bliskich zmarłych. Wypominki przyjmujemy do końca października. Pierwsza Msza św. Roczna z nowego cyklu zostanie odprawiona 2 listopada o godz. 12:00 oraz 17:00. Kolejne Msze św. będą sprawowane w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca.