Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie – w najbliższy wtorek, 13 czerwca o godz. 17:00.

W czwartek, 15 czerwca, obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Porządek Mszy świętych i spowiedzi, jak w niedziele.

Duszpasterstwo Akademickie „Dominik” zaprasza wszystkich do udziału w wieczornej Akademickiej Procesji Bożego Ciała. Rozpocznie się ona w czwartek, po Mszy akademickiej o godzinie 20:00. Jej trasa rozpocznie się przy bocznym wejściu kościoła i poprowadzi przez Park Słowackiego oraz ulice Jana Ewangelisty Purkyniego
i św. Katarzyny.

W piątek, 16 czerwca, o godz. 20.00, zapraszamy na koncert, podczas którego wykonane zostaną utwory z powstałego około roku 1300 „Graduału Wiślickiego”. Obfituje on w specyficzne polskie utwory ściśle związane z unikatowym polskim rytuałem katedry wawelskiej.
Wykonawcy: Stoltzer Ensemble z gościnnym udziałem Roberta Pożarskiego- współautora opracowania muzycznego Graduału Wiślickiego oraz Agnieszki Kowalczyk- Krzysiek i Łukasza Mazura.
Organizacja: Fundacja Surge Propera.
Projekt dofinansowano ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W najbliższą sobotę, 17 lipca, podczas o godz. 17.00, ks. bp Jacek Kiciński udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży i dorosłym przygotowującym się do sakramentu przy naszym klasztorze. Polecamy ich waszej modlitwie i serdecznie zapraszamy na uroczystość.

Dominikańska Szkoła Wiary zaprasza na swoje czerwcowe spotkanie – w sobotę
17 czerwca o godz. 17.00, w Starym refektarzu naszego klasztoru, bp Andrzej Siemieniewski wygłosi wykład: „Historia współczesnych ruchów charyzmatycznych”.

Przypominamy, że w niedziele okresu letniego, w dniach od 2 lipca do 30 września, nie będzie Mszy św. o godz. 17.00.

Podczas kwesty na remont kościoła prowadzonej tydzień temu zebraliśmy 11.704,28 zł
a na konto wpłynęło 1.530 zł. Razem 13.234,28 zł. Z serca dziękujemy!