W sobotę 22 kwietnia, w Wigilię Niedzieli Bożego Miłosierdzia, zapraszamy rodziców z dziećmi na Adorację Najświętszego Sakramentu. Spotykamy się tak jak zawsze w kaplicy akademickiej naszego kościoła o godzinie 15.00.

Również w sobotę, zapraszamy na kolejne spotkanie Dominikańskiej Szkoły Wiary. Gościem będzie o. Tomasz Grabowski OP. Wygłosi prelekcję na temat „Działanie Ducha Świętego w liturgii.” Wykład jak zwykle w Starym Refektarzu, o godz. 17:00.

Przypominamy, że trwa formowanie grupy katechumenatu, czyli osób dorosłych pragnących rozpocząć przygotowanie do chrztu. Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej naszego klasztoru: wroclaw.dominikanie.pl, w zakładce „Sakramenty”. Zapisy potrwają do końca kwietnia a przewidywany termin chrztu to Wielkanoc 2018 roku.

Wszystkich zakochanych i narzeczonych zapraszamy na rozpoczynające się 10 maja „Wieczory dla zakochanych”. Zapisy i więcej informacji na stronie internetowej klasztoru w zakładce „Kursy”.

Stowarzyszenie Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska zaprasza na charytatywny koncert tanecznego uwielbienia z zespołem „Boguchwała”. Koncert odbędzie się 23 kwietnia w kościele pw. Chrystusa Króla we Wrocławiu. Więcej informacji na plakatach i na stronie Internetowej Stowarzyszenia: https://hospicjum-dolnyslask.pl/aktualnosci/boguchwala-zapraszamy-koncert

Wszystkim modlącym się w naszym kościele, przyjaciołom i dobroczyńcom, życzymy aby Tajemnica Zmartwychwstania Chrystusa, każdego dnia na nowo objawiała swoją moc, napełniając Waszą codzienność światłem, radością i pokojem. Niech wiara w Tego, który z miłości do nas przyjął i pokonał śmierć, uwolni Wasze serca od wszelkiego lęku i umocni do odważnej i ofiarnej miłości.