W najbliższą sobotę 1 kwietnia o godz. 19.00, odprawimy Mszę św. z modlitwą
o uzdrowienie. Zapraszamy chorych oraz tych którzy pragną się modlić z nimi i za nich.

Duszpasterstwo Rodzin zaprasza wszystkich rodziców z dziećmi na wspólne przeżywanie Drogi Krzyżowej. Spotykamy się w sobotę 1 kwietnia o godzinie 15.00
w naszym kościele. Podczas nabożeństwa, w dniu w którym przypada wigilia rocznicy śmierci św. Jana Pawła II, będziemy prosili Boga o dar pokoju dla świata i o umocnienie w miłości dla prześladowanych chrześcijan.

Zapraszamy muzyków, chętnych do włączenia się w przygotowania orkiestry, która grać będzie w czasie Liturgii Wigilii Paschalnej. Poszukujemy szczególnie osób grających na instrumentach smyczkowych, oraz dętych.
Szczegóły i zgłoszenia u o. Tomasza Rojka, oraz u panów organistów.

Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej w nocy z 31 marca
na 1 kwietnia. Rozpocznie się ona Eucharystią o godzinie 19:00 w piątek, 31 marca. Trasy prowadzą z kościoła św. Wojciecha na szczyt Ślęży i mierzą od 50 do 76 km. Zapisy
i szczegółowe informacje na stronie www.edk.org.pl. Zapisy trwają do środy.
Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego.

Wszystkich zakochanych i narzeczonych zapraszamy na rozpoczynające się 10 maja „Wieczory dla zakochanych”. Zapisy i więcej informacji na stronie internetowej klasztoru w zakładce „Kursy”.

Przypominamy, że trwa formowanie grupy katechumenatu, czyli osób dorosłych pragnących rozpocząć przygotowanie do chrztu. Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej naszego klasztoru: wroclaw.dominikanie.pl, w zakładce „Sakramenty”. Zapisy potrwają do końca kwietnia a przewidywany termin chrztu to Wielkanoc 2018 roku.

Podczas ubiegłotygodniowej kwesty na rzecz wrocławskich hospicjów, przed naszym kościołem, zebrano 11 282, 01 zł, 10 $ i 12 €. Bóg zapłać!

W następną niedzielę będziemy kwestować na prace remontowe naszego kościoła. Serdecznie dziękujemy za każdą ofiarę i modlitwę w tej intencji.