Kobiecość i męskość – stereotypy, role i ideały.

Badania, stereotypy, podziały „typowa kobieta”, „typowy mężczyzna”, związane z tym role społeczne. Tak wiele już o tym powiedziano i napisano. Temat bardzo obszerny i ważny w naszym życiu bo dotyka nas codziennie. Ile w nas kobiecości a ile męskości? Co jest mi bliskie i potrzebne? Jak postrzegam kobiecość i męskość w swoim życiu? Jak to wykorzystuję? 
Jeśli zadajesz sobie takie lub podobne pytania zapraszamy na wprowadzający w tematykę  warsztat, którego celem jest refleksja nad kobiecością i męskością we własnym życiu.

Uczestnicząc w warsztacie:

– pogłębisz wiedzę o sobie, swoich potrzebach i pragnieniach
– zobaczysz inne punkty widzenia męskości i kobiecości
– przyjrzysz się własnej definicji kobiecości i męskości
– zaopiekujesz się swoją kobiecością i męskością
– zrozumiesz jaką funkcję spełnia i jaką rolę odgrywa w twoim życiu męskość i kobiecość

Termin:

10.03.2017 r.,  Godz. 18.00-21.00

Inwestycja:

47 zł/ 1 os.
74zł / 2 os.

zapisy

[email protected]

Prowadzące:
Aneta Panasewicz – Derza

profesjonalny coach a akredytacją International Coach Federation (ICF), wykwalifikowany doradca zawodowy, certyfikowany trener, pedagog, trener FRIS. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem â w formie indywidualnej i grupowej. Doświadczony doradca kariery z uprawnieniami do tworzenia Indywidualnych Planów Działania oraz stosowania metod badających zainteresowania i kompetencje zawodowe. Coach specjalizujący się w obszarach kariery, rozwoju zawodowego oraz relacji, rodzin, rodzicielstwa.

Magdalena Kozicka

certyfikowany coach, trener biznesu, trener Points of You, trener FRIS, właścicielka marki Harmony Business & Life.
Specjalizuję się w szkoleniach z rozwoju kompetencji miękkich, pracuję z liderami wspierając ich w budowaniu i zarządzaniu zespołami, motywowaniu i rozwiązywaniu konfliktów. Pracuję również indywidualnie i grupowo wspierając w świadomym kreowaniu, odkrywaniu i przesuwaniu horyzontów.