Poradnia rodzinna „Syntonia”, działająca przy naszym klasztorze, zaprasza na cykl bezpłatnych warsztatów dotyczących komunikacji, radzenia sobie ze stresem, rozwiązywania konfliktów, budowania więzi, dobrego funkcjonowania w związku, poczucia własnej wartości. Start w piątek 2 grudnia. Zapisy telefonicznie lub e-mailowo – więcej szczegółów na ulotkach oraz plakacie w gablocie przy wejściu do kościoła. Projekt jest współfinansowany przez Urząd Miasta Wrocław
i Klasztor Ojców Dominikanów.

Poradnia rodzinna Syntonia przy klasztorze Ojców Dominikanów zaprasza na cykl bezpłatnych

warsztatów dotyczących komunikacji, radzenia sobie ze stresem, rozwiązywania konfliktów, budowania więzi, dobrego funkcjonowania w związku, poczucia własnej wartości.

Start 2.12.2016r.

Zapisy telefonicznie 728-471-669 oraz elektronicznie, e-mail: [email protected]

Projekt współfinansowany przez urząd miast Wrocław i Klasztor Ojców Dominikanów.

Program:

Anna Pawińska

cykl warsztatowy – akademia dobrego partnera (jest możliwość uczestniczenia indywidualnie; we wszystkich lub w wybranych spotkaniach)

Bliżej siebie i swoich emocji. 2.12.2016 piątek godzina 16.30-21.00

Czym chcesz się podzielić ze swoim partnerem? Co mu podarować?

Spotkanie warsztatowe o poczuciu własnej wartości i pewności siebie, opartym na znajomości swoich potrzeb, uczuć i przekonań. Zobaczysz jak nawiązać kontakt ze swoim wnętrzem i mieć oparcie w sobie, by później stać się dobrym partnerem dla swojego ukochanego/ukochanej.

Moje wewnętrzne dziecko. 9.12.2016 piątek godzina 16.30-21.00

Każdy z nas ma taką cześć siebie, która jest wrażliwa, emocjonalna, dziecięca.

Jak działa nasze wewnętrzne dziecko w związkach?

Jak się nim zaopiekować i poradzić sobie ze zranieniami z naszego dzieciństwa tak, by nie obciążyć partnera odpowiedzialnością za nasze samopoczucie.

Moje terytorium psychologiczne i jego granice. 16.12.2016 piątek godzina 16.30-21.00

Czy wszystko musi być wspólne?

Spotkanie warsztatowe o granicach i swojej przestrzeni psychologicznej w zawiązku. Jaka jest rola złości w związkach, oraz różnica między złością, agresją, a przemocą.

Moje sposoby na dobrą komunikację w związku. 19.12.2016 poniedziałek 16.30-21.00

Czy znasz najprostsze sposoby na dobrą komunikację w związku?

Zapraszam na spotkanie warsztatowe, na którym dostaniesz sprawdzone przepisy na dogadywanie się, poznasz zagrożenia komunikacji w parze i nauczysz się je skutecznie omijać.

Aneta Panasewicz Derza

Warsztat dla par. Wartości – nasze wewnętrzne drogowskazy. Jak świadomie budować relacje na stabilnych fundamentach. 3.12 sobota godzina 10.00-14.00

Może dawno nie było okazji, żeby pogadać o czymś więcej? Tu będzie okazja i sporo inspiracji!

Warsztat z wykorzystaniem narzędzi coachingowych dla par, mający na celu poznanie i zrozumienie własnego systemu wartości oraz wartości kształtujących świat partnerki/partnera, a także ich wpływu na podejmowane decyzje, motywację do działania, postrzeganie świata. Dla kogo? Dla wszystkich, którzy chcą poznać i zrozumieć jak i jakie wartości kształtują ich oraz partnerkę/partnera oraz wpływają na sposób, w jaki funkcjonują, postrzegają świat i interpretują sytuacje.

Katarzyna Pieńko-Jamuła

Konflikt – uczta różnic. 8.12.2016 czwartek 17.00-21.00

Może to dobry czas żeby zastanowić się co właściwie myślisz o konflikcie? Jak rozstrzygasz kwestie sporne w swoim życiu? Jak się kłócisz? Jak można konfrontować się efektywnie? Warsztat dla osób zainteresowanych problematyką konfliktów w relacjach z innymi.

Teresa Marcinów

Jak się skutecznie komunikować? 13.12.2016 wtorek 17.00-21.00

Podobno są jakieś magiczne zasady, dzięki którym łatwiej się dogadać z mężem, żoną, dzieckiem, matką, ojcem, a nawet szefem 🙂 Jeśli chcesz je poznać – zapraszamy na sporą dawkę wiedzy i ćwiczeń w miłej atmosferze:)

Agnieszka Ładyżyńska

O miłości i złości. Emocje w wychowywaniu.17.12.2016 sobota 15.30-18.30

Czy w miłości jest miejsce na złość? Warsztat o tych „trudnych” emocjach, które pojawiają się czasem w życiu kochającego rodzica jak sobie radzić z dwoma siostrami: złością i poczuciem winy.

W ramach projektu zapraszamy także do korzystania z indywidualnych konsultacji z psychologiem, pedagogiem, doradcą życia rodzinnego.

——————

Warsztaty są BEZPŁATNE. Współfinansowane przez Gminę Wrocław i Klasztor Dominikanów .

Miejsce: poradnia rodzinna Syntonia przy Klasztorze Ojców Dominikanów, plac Dominikański 2, wejście od ul. Janickiego

Zapisy: tel. 728-471-669 oraz elektronicznie, e-mail: [email protected]

fot.unsplash.com

plakat22