W poniedziałek, 7 listopada, obchodzimy święto Wszystkich Świętych Zakonu Kaznodziejskiego. We wtorek natomiast wspominamy naszych zmarłych braci
i siostry.

Zapraszamy na listopadową edycję kursu dla narzeczonych. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek 8 listopada o godzinie 18.00 w Starym refektarzu naszego klasztoru. Więcej informacji i możliwość zapisu – jedynie drogą mailową – na stronie internetowej klasztoru w zakładce „kursy dla narzeczonych”. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie – wyjątkowo, ponieważ 13 listopada przypada w niedzielę, w najbliższą sobotę, 12 listopada o godz. 17:00.

Przez cały listopad, w dni powszednie, po mszy świętej o godz. 17.00, odmawiamy różaniec w intencji zmarłych poleconych naszej pamięci na kartach wypominkowych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne serdecznie zaprasza na Adwentowe Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne + Rekolekcje w dniach 25-27 listopada 2016
w naszym w klasztorze. Więcej informacji i zapisy na stronie www.warsztaty.wlsw.pl.

Kuria Metropolitalna Wrocławska przekazuje informację skierowaną do wszystkich kapłanów i wiernych Archidiecezji Wrocławskiej, iż decyzją Episkopatu została udzielona w Polsce dyspensa od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek – 11 listopada 2016 roku.