Duszpasterstwo Akademickie „Dominik” zachęca do udziału w zbiórce darów dla Domu Pomocy Społecznej w Mielżynie, prowadzonego przez siostry dominikanki. Dary będzie można zostawiać w niedzielę w przedsionku zakrystii, a w dni powszednie na furcie klasztoru.
Akcja potrwa do końca listopada. Więcej informacji, w tym lista potrzebnych artykułów, na stronie internetowej DA i na plakatach.

Duszpasterstwo Rodzin z Mszy rodzinnej o 10.30 i Duszpasterstwo „Matecznik”, zapraszają na kolejną Adorację Najświętszego Sakramentu dla naszych małych dzieci. Spotkamy się w najbliższą sobotę 21 października o godzinie 15.30 w kaplicy akademickiej naszego kościoła. Adoracja potrwa 45 min. Serdecznie zapraszamy rodziców z małymi dziećmi.

Dlaczego boimy się uczuć? – to temat kolejnego wykładu w ramach spotkań Akademii Oparcia, który wygłosi nasz współbrat Łukasz Kubiak. Odbędzie się ono w sobotę 21. 11 o godz. 17-tej w Starym Refektarzu.

Zapraszamy na rekolekcje dla młodzieży (gimnazjum, szkoły średnie) pt. „Kościół jest dla słabych czyli jak polubić swoje trudności”. Rozpoczną się one w niedzielę, 29 listopada na Mszy św. o godz. 18.30. Głosi ks. Bartek Kot. Szczegółowe informacje na plakatach oraz na stronie internetowej naszego klasztoru.

Zapraszamy na grudniową edycję kursu dla narzeczonych. Nasze pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek 01 grudnia o godzinie 18:00 w Starym Refektarzu naszego klasztoru. Zapisy podczas spotkania. Więcej o kursach i warsztatach dla narzeczonych i zakochanych na stronie internetowej naszego klasztoru. Zapraszamy.

Zapraszamy do scholi i orkiestry, które będą służyć podczas Pasterki w naszym kościele. Szczegółowe informacje na plakatach, na stronie internetowej naszego klasztoru oraz w zakrystii.