W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. Roczną o godz. 17:00. Będziemy się modlić za zmarłych poleconych naszym modlitwom na kartkach wypominkowych.

We wtorek obchodzimy święto narodzenia Najświętszej Maryi Panny

W sobotę wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi

Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, wyjątkowo w sobotę 12 września o godz. 17:00.

Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców Talent zaprasza na pierwsze spotkanie formacyjne po wakacyjnej przerwie. Temat spotkania to: Poznaj swój zespół. Wartość wspierania talentów. Odbędzie się ono dnia 18 września 2015 roku w Centrum kultury im. Jana Pawła II przy ul. Katedralnej 4. Rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00 w Kościele św. Piotra i Pawła na Ostrowie Tumskim. Więcej szczegółów na plakacie.

Trwa rekrutacja do Wrocławskiego Liturgicznego Studium Wokalnego, działającego przy naszym klasztorze. W programie studium m.in. zajęcia z emisji głosu, liturgiki, dyrygentury i chorału. Szczegóły i zapisy na stronie www.wlsw.pl.

Świeccy Dominikanie, którzy spotykają się również przy naszym klasztorze zapraszają wszystkich chętnych na rekolekcje o duchowości dominikańskiej w codziennym życiu. Rekolekcje, połączone z wędrówkami po górach, odbędą się w dniach od 11 do 15 września w Korbielowie. Szczegółowe informacje można znaleźć na plakatach w gablotach kościoła, a także na ogólnopolskiej stronie Świeckich Dominikanów: www.swieccy.dominikanie.pl

Zapraszamy na warsztaty pisania ikon prowadzone przez Panią Ewę Pikul. Zajęcia odbywają się w soboty w sali Piętrobus. Są wolne miejsca w grupie początkującej, która zacznie zajęcia w październiku. Kontakt do osoby prowadzącej i szczegółowe informacje na plakatach przy wejściach do Kościoła.”