Narzeczonych zapraszamy na kwietniowy cykl  wtorkowych katechez przedmałżeńskich.

Najbliższą edycję katechez przedślubnych rozpoczniemy spotkaniem we wtorek, 3.04.2018r. o godzinie 18. Kolejne spotkania to wtorki 10,17,24.04. Spotykamy się zawsze w Starym Refektarzu naszego klasztoru, wejście od ul. Janickiego. Czas każdego ze spotkań to ok.2-2,5h godziny.

W ramach katechez przedślubnych omawiamy (zgodnie z Instrukcją duszpasterską z dnia 1 marca 2015 roku podpisaną przez metropolitę abp Józefa Kupnego) tematy z: teologii małżeństwa i rodziny,
etyki życia małżeńskiego, odpowiedzialnego rodzicielstwa oraz liturgię sakramentu małżeństwa.

Potwierdzeniem wpisania na listę uczestników jest zaproszenie na pierwsze spotkanie, przekazane Państwu drogą mailową.
Każda para otrzymuje zaświadczenie o uczestnictwie. Po zapisaniu wystawiane jest imienne świadectwo. Wymagana jest obecność na wszystkich spotkaniach. Na ostatnim istnieje możliwość zapisania się na spotkania w poradni rodzinnej – konsultacje indywidualne w poradni życia rodzinnego z odpowiednio przygotowaną osobą świecką – doradcą życia rodzinnego. Na spotkania w poradni proszę zarezerwować minimum 2 miesiące.

KIEDY: Kurs przedmałżeński w kwietniu: 3,10,17,24.04.2018, wtorki, godzina 18.00.
GDZIE: w Starym Refektarzu klasztoru, wejście od ul. Janickiego 2.
ZAPISY: tylko mailowo, liczy się kolejność zgłoszeń, liczba miejsc jest ograniczona – zapisy tylko (!) w dniu 23.03.2018 (pt), od godziny 14.00-14.30 na adres: dominikaniekurs@gmail.com (Informujemy, że przy dużym zainteresowaniu, zapisy kończą się w ciągu kilkudziesięciu sekund)
Treść zgłoszenia: imiona i nazwiska, numer kontaktowy telefonu.