Wieczory dla zakochanych, to od ponad 30 lat solidna szkoła i warsztat wzajemnej komunikacji, słuchania i rozumienia się w dialogu narzeczeńskim.
Całość edycji to 9 spotkań, zawsze w środy od godziny 18.00 do godziny 21.15. Podstawową metodą pracy Wieczorów dla zakochanych jest praca własna narzeczonych we dwoje. Inspirują do niej wprowadzenia i świadectwa małżeństw prowadzących i kapłanów – animatorów Spotkań Małżeńskich. Uczestnicy – w swoich parach – mają możliwość pełniejszego poznania swoich cech osobowości, oczekiwań, ustalenia wspólnej hierarchii ważności spraw w życiu, uczą się jak rozwiązywać konflikty i jak budować autonomię swojego związku. Odkrywają czym jest naprawdę sakrament małżeństwa, jego duchowość,  rozpoznają miejsce wiary w swoim życiu. Dowiadują się podstawowych spraw z zakresu nauki Kościoła o małżeństwie i rodzinie.
Wieczory przeznaczone są zarówno dla narzeczonych, mających już ustaloną datę ślubu, jak również dla par chodzących ze sobą i pragnących bardziej się poznać i rozumieć.
Wszystkie zainteresowane pary zapraszamy na najbliższą edycję Wieczorów dla zakochanych.
Nowa edycja rozpocznie się w środę 31 stycznia i zakończy w środę 28 marca. Spotykamy się zawsze w środy o godzinie 18, w Starym refektarzu naszego klasztoru. Wejście od ul. Janickiego 2. Zapisy wyłącznie drogą mailową.
W sprawie zapisu i uczestnictwa prosimy wysyłać maila na adres: wojciech.jezienicki@gmail.com 
Potwierdzeniem wpisania na listę uczestników jest zaproszenie na pierwsze spotkanie przekazane Państwu drogą mailową.
Po piątym Wieczorze, istnieje możliwość zapisania się na spotkania w poradni rodzinnej – konsultacje indywidualne w poradni życia rodzinnego z odpowiednio przygotowaną osobą świecką – doradcą życia rodzinnego. Na spotkania w poradni proszę zarezerwować minimum 2 miesiące.
Na końcu otrzymujecie Państwo właściwe zaświadczenia wymagane do zawarcia sakramentu małżeństwa.